Prezenty pod choinkę, po otrzymaniu których twoje dziecko będzie wniebowzięte

Przed każdymi świętami Bożego Narodzenia rodzice mają dużo na głowie. Trzeba przygotować całą kolację, ustroić dom, no i oczywiście kupić prezenty pod choinkę dla dziecka, lecz co w dzisiejszych czasach będzie idealne?  Tutaj staram się odpowiedzieć na to pytanie.

Pomysł 1: Klocki Lego

Co powiedzie na uwielbiane na całym świecie klocki z Danii. Jest to idealny prezent dla dzieci w każdym wieku a jestem nawet pewien, że nie jeden dorosły byłby zachwycony widząc taki prezent. Mamy tutaj bardzo dużą różnorodność dostosowaną do wieku, umiejętności oraz zainteresować dziecka. Możemy wybrać coś z serii Duplo dla młodszych, Friends, jeżeli szukamy czegoś dla dziewczynki, różne zestawy na licencji takich jak Star Wars, Harry Potter czy nawet Minecraft, znajdzie się również coś dla starszych czyli seria Technic pozwalająca budować trochę bardziej skomplikowane budowle z innego rodzaju klocków np. samochody. 

Pomysł 2: Rower

Jeżeli chcemy dla naszego dziecka czegoś bardziej przydatnego niż zabawki, to klasykiem będzie rower, bardzo przydatnym klasykiem warto zaznaczyć. Tutaj możemy znaleźć coś dobrego nie zależnie od naszego budżetu i też wieku dziecka, a wydaje mi się, że rower ucieszy każdego. Dobrze, także pomyśleć nad dodatkami do pojazdu takimi jak światła, rączka na bidon/telefon, zapinka do roweru, może i bez tych rzeczy da się korzystać z roweru, ale z nimi na pewno będzie łatwiej i przyjemniej.

Pomysł 3: Elektronika 

Ten punkt jest trochę bardziej szerokim pojęciem niż dwa poprzednie i nie chodzi w nim jedynie o smartfony. Możemy oczywiście taki smartfon kupić, bez niego przecież w dzisiejszych czasach ani rusz, ale jeżeli nie mamy funduszy, lub nie chcemy kupować dziecku takiego to możemy pokusić się o innego rodzaju sprzęt, taki jak smartwatch czy smartband czyli małe urządzenia na rękę, swoista ewolucja zegarka pozwalająca poza zobaczeniem godziny, monitorowanie stanu naszego ciała (dziś w większości takich urządzeń dostępny jest puls oraz monitorowanie snu), nie jest to oczywiście zabawka dla dziecka ale wydaje mi się , że jest to dobry pomysł na prezent.